KONST / Litografier / Färglitografi 12746519
nr 1274 6519
Mona Söderberg
(1924-2011), Sverige
Färglitografi, Vinterbild. Signerad, numrerad 80/210, daterad -88. Motivet: 76x60 cm
Mona Söderberg, svensk bildkonstnär född 1924, död 2011 .
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:28:28
100 kr
150 kr
600 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Mona Söderberg
Läs mer om Mona Söderberg